Număr anunț
DA33017790
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN M SRL (CUI 15606855)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,01 RON
Valoare atribuită
774,01 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,01 RON

din 774,01 RON estimat