Atribuită Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC GINECOLOGIE -SAL. 8 SI 9

Număr anunț
DA33018224
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.143,32 RON
Valoare atribuită
6.143,32 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.143,32 RON

din 6.143,32 RON estimat