Atribuită Cumpărare directă

Polite

Număr anunț
DA33018522
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU IVASIUC" BAIA MARE (CUI 26691104)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,31 RON
Valoare atribuită
577,31 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,31 RON

din 577,31 RON estimat