Atribuită Cumpărare directă

Achizitii serviciI DALI-CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE -LICEUL TEHNOLOCIG CONSTANTIN BRANCUS ORADEA

Număr anunț
DA33018769
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
LAITOKSET SRL (CUI 28528660)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.970 RON
Valoare atribuită
268.970 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.970 RON

din 268.970 RON estimat