Atribuită Cumpărare directă

Servicii tipografice și servicii conexe

Număr anunț
DA33018912
Autoritate contractantă
AGENȚIA DE DEZVOLTARE JUDEȚEANĂ HARGHITA (CUI 35365620)
Furnizor / câștigător
CREATIVE DESIGN STUDIO SRL (CUI 18714053)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,50 RON
Valoare atribuită
2.062,50 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,50 RON

din 2.062,50 RON estimat