Atribuită
Cumpărare directă
Tableta interactiva All in One LG One: Quick Works 55CT5WJ-B, AMD Ryzen V1605B pana la 3.2GHz, 55" 4
- Număr anunț
- DA33018958
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.890,67 RON
- Valoare atribuită
- 16.890,67 RON
- Data publicării
- 11.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.