Atribuită Cumpărare directă

Oglinzi rutiere stradale - D60 cm pentru asigurarea traficului în Comuna Tanacu

Număr anunț
DA33019670
Autoritate contractantă
Comuna Tanacu (CUI 4446589)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689,10 RON
Valoare atribuită
2.689,10 RON
Data publicării
11.04.2023 00:00
Data finalizării
12.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689,10 RON

din 2.689,10 RON estimat