Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii generale si renovari la pavilionele III si IV SNP
- Număr anunț
- DA33019983
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- ALPIN INDUSTRIAL INVEST S.R.L. (CUI 46944090)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.207,32 RON
- Valoare atribuită
- 88.207,32 RON
- Data publicării
- 11.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.