Atribuită Cumpărare directă

inlocuire discuri frana+placute frana

Număr anunț
DA33021064
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Furnizor / câștigător
CTP SERVICE AUTOCAMIOANE SRL (CUI 25299375)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.206,50 RON
Valoare atribuită
3.206,50 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.206,50 RON

din 3.206,50 RON estimat