Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibilă

Număr anunț
DA33022251
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
65110000-7 · Distributie de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,31 RON
Valoare atribuită
377,31 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,31 RON

din 377,31 RON estimat