Atribuită Cumpărare directă

JACHETA POLAR (FLEECE) PERSONALIZATA

Număr anunț
DA33023525
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 25 (CUI 29341278)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18235300-8 · Jachete flausate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.138,50 RON
Valoare atribuită
1.138,50 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.138,50 RON

din 1.138,50 RON estimat