Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de instalare echipamente radiocomunicatii conform deviz 033 / 13.03.2023
- Număr anunț
- DA33024173
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- DAVSER DIS SRL (CUI 16454275)
- Cod CPV
- 45312330-9 · Lucrari de instalare de antene radio (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.853 RON
- Valoare atribuită
- 2.853 RON
- Data publicării
- 12.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.