Atribuită Cumpărare directă

CARNE CONGELATA AVI TOP

Număr anunț
DA33024957
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Dumitru Mangeron (CUI 4670321)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,60 RON
Valoare atribuită
1.012,60 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,60 RON

din 1.012,60 RON estimat