Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de servicii de promovare comuna

Număr anunț
DA33025965
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
MEDIA GROUP SRL (CUI 23654799)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat