Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de ventilatie cu recuperare de caldura PRANA 150 Capac Antivant pentru Recuperatoarele
- Număr anunț
- DA33026983
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- ECOVENT EXPERT SRL (CUI 36931751)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.243,69 RON
- Data publicării
- 12.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.