Atribuită Cumpărare directă

ROVINIETE PT 6 AUTOVEHICULE PENTRU O PERIOADA DE 1 AN DE ZILE

Număr anunț
DA33027601
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,64 RON
Valoare atribuită
698,64 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,64 RON

din 698,64 RON estimat