Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Servicii dezvoltare website

Număr anunț
DA33027705
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI 22404336)
Cod CPV
72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.300 RON
Valoare atribuită
13.300 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.300 RON

din 13.300 RON estimat