Atribuită Cumpărare directă

SERV.DE INTRETINERE LA SIST.DE ALARMARE LA EFRACTIE, INCENDIU,TVCI, GENERATOR EL. SI SIST. CLIM.HVAC

Număr anunț
DA33028941
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.424 RON
Valoare atribuită
41.424 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.424 RON

din 41.424 RON estimat