Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii cultural artistice

Număr anunț
DA33029528
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (CUI 4342740)
Furnizor / câștigător
DELCEA ROXANA-IONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34707635)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.000 RON
Valoare atribuită
78.000 RON
Data publicării
12.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.000 RON

din 78.000 RON estimat