Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt concesiune teren licitatia a 2-a, conf. HCL 86/21.12.2022.

Număr anunț
DA33029862
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
ANTENA 3 SA (CUI 15971591)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,70 RON
Valoare atribuită
217,70 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,70 RON

din 217,70 RON estimat