Atribuită
Cumpărare directă
Memorie Crucial DDR4 CT8G4DFRA266 8GB 2666MHz CL19 1.2V
- Număr anunț
- DA33030363
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,84 RON
- Valoare atribuită
- 147,84 RON
- Data publicării
- 13.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.