Atribuită Cumpărare directă

PROCESOR SUNET OPTIMOD 5700i cf. ADV1355143/03.04.2023 lot 4

Număr anunț
DA33031699
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
LAET EXIM SRL (CUI 7580282)
Cod CPV
32342430-5 · Sisteme de comprimare a semnalelor vocale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.428 RON
Valoare atribuită
44.428 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
13.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.428 RON

din 44.428 RON estimat