Atribuită Cumpărare directă

Panouri de informare si publicitate pentru proiecte finantate in cadrul PNI-Anghel Saligny

Număr anunț
DA33032225
Autoritate contractantă
COMUNA MARACINENI (CUI 4154312)
Furnizor / câștigător
PRINCON ADVERTISING ART SRL (CUI 38035383)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat