Atribuită Cumpărare directă

Felicitare Paste Impactlocal

Număr anunț
DA33032375
Autoritate contractantă
Comuna Deleni (CUI 7015203)
Furnizor / câștigător
EVA ESTET S.R.L. (CUI 39670200)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat