Atribuită Cumpărare directă

meniuri sportivi juniori sectia fotbal

Număr anunț
DA33032737
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV COMUNAL 1599 SELIMBAR (CUI 44374708)
Furnizor / câștigător
ADI & NICOL SRL (CUI 15346518)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.570 RON
Valoare atribuită
28.570 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.570 RON

din 28.570 RON estimat