Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA SERVICII DE MASA -19 PERSOANE IN PERIOADA 20.04-23.04.2023 (JUNIORI 1 HANDBAL)
- Număr anunț
- DA33032974
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv "Activ Prahova-Ploiesti (CUI 41420753)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.490,81 RON
- Valoare atribuită
- 5.490,81 RON
- Data publicării
- 13.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.