Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare si transport deseuri din unitati veterinare

Număr anunț
DA33033113
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
ROM K-DRAN SRL (CUI 16249416)
Cod CPV
90524100-7 · Servicii de colectare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.361,43 RON
Valoare atribuită
1.361,43 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.361,43 RON

din 1.361,43 RON estimat