Atribuită Cumpărare directă

DEXAMETAZONA ROMPHARM 4 mg/ml X 10 SOL. INJ. 4mg/ml ROMPHARM COMPANY S.R

Număr anunț
DA33034258
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,60 RON
Valoare atribuită
182,60 RON
Data publicării
13.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,60 RON

din 182,60 RON estimat