Atribuită
Cumpărare directă
VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML- COMPLEX DE HIDROXID DE Fer (III) SUCROZA
- Număr anunț
- DA33036558
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,09 RON
- Valoare atribuită
- 240,09 RON
- Data publicării
- 18.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.