Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de televiziune analogica

Număr anunț
DA33036816
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.496 RON
Valoare atribuită
3.496 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.496 RON

din 3.496 RON estimat