Atribuită Cumpărare directă

R 5683/12.04.2023 -Cercel arc fata raba; Bucsa cercel arc fata ; Bolt arc fata

Număr anunț
DA33037176
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI 31182727)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,54 RON
Valoare atribuită
344,54 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
18.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,54 RON

din 344,54 RON estimat