Atribuită Cumpărare directă

Revizie pompa apa uzata SPAU Aurora + sistem autocuplaj

Număr anunț
DA33037543
Autoritate contractantă
COMUNA SINCAI (CUI 4375836)
Furnizor / câștigător
APAROM POMPE S.R.L. (CUI 40100130)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat