Atribuită
Cumpărare directă
KIT accesorii pentru compresor de aer
- Număr anunț
- DA33037635
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOKOM GROUP SRL (CUI 26573508)
- Cod CPV
- 42124330-6 · Piese pentru compresoare de aer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,92 RON
- Valoare atribuită
- 466,92 RON
- Data publicării
- 18.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.