Atribuită Cumpărare directă

Motopompa RURIS MP 80 - 3 toli, 7 cp

Număr anunț
DA33038070
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
CASROM SRL (CUI 15716165)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.131,10 RON
Valoare atribuită
2.131,10 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.131,10 RON

din 2.131,10 RON estimat