Atribuită Cumpărare directă

Dosar sina pvc

Număr anunț
DA33038163
Autoritate contractantă
Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare "Prof. Dr. C.C. Iliescu
Furnizor / câștigător
STAR OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 25018143)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat