Atribuită Cumpărare directă

KIT ( TEST) PENTRU IDENTIFICARE RAPIDA ANTIGEN SARS-COV-2

Număr anunț
DA33038482
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat