Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii juridice pentru asigurarea asistentei si reprezentarii juridice
- Număr anunț
- DA33038555
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "BALANOIU SI ASOCIATII" (CUI 25997084)
- Cod CPV
- 79112000-2 · Servicii de reprezentare juridica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.500 RON
- Valoare atribuită
- 247.500 RON
- Data publicării
- 18.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.