Atribuită Cumpărare directă

Telemetru Laser Profesional 100m Mestek S6

Număr anunț
DA33039468
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
BITMI TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 38218305)
Cod CPV
38291000-1 · Aparate de telemetrie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat