Atribuită Cumpărare directă

SSD (Solid State Drive) Samsung 870 EVO, 500 GB (500GB) 2.5", SATA 3 (MZ-77E500B/EU)

Număr anunț
DA33040325
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065 RON
Valoare atribuită
1.065 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065 RON

din 1.065 RON estimat