Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERILAE REPARATII

Număr anunț
DA33040517
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
Furnizor / câștigător
DONATO COM SRL (CUI 7988703)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.280 RON
Valoare atribuită
6.280 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.280 RON

din 6.280 RON estimat