Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 500 COLI/TOP
- Număr anunț
- DA33040548
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA "MEREU ÎMPREUNĂ" (CUI 27509058)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.411,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.411,25 RON
- Data publicării
- 18.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.