Atribuită Cumpărare directă

Servicii de ITP aTB MAN 10MDZ O:S: FANCEL DSMS

Număr anunț
DA33040818
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.064,92 RON
Valoare atribuită
1.064,92 RON
Data publicării
18.04.2023 00:00
Data finalizării
19.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.064,92 RON

din 1.064,92 RON estimat