Atribuită Cumpărare directă

FRUCTE SI LEGUME

Număr anunț
DA33044347
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ (CUI 4613776)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,65 RON
Valoare atribuită
148,65 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,65 RON

din 148,65 RON estimat