Atribuită Cumpărare directă

Presostat 230V

Număr anunț
DA33047774
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI 10742775)
Cod CPV
31214160-8 · Presostate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,12 RON
Valoare atribuită
115,12 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,12 RON

din 115,12 RON estimat