Atribuită Cumpărare directă

30671 Cablu dimensiune caseta pentru aparat Rx Opera T

Număr anunț
DA33047973
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SEEK-MED SRL (CUI 1968480)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.763 RON
Valoare atribuită
1.763 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763 RON

din 1.763 RON estimat