Atribuită Cumpărare directă

Imprimate tipizate

Număr anunț
DA33048149
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
H-PRINT SRL (CUI 5097142)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.951 RON
Valoare atribuită
8.951 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.951 RON

din 8.951 RON estimat