Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA, DIRIGINTE DE SANTIER

Număr anunț
DA33048636
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
JILAVU I. FLORIN-GABRIEL-DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 30196953)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat