Atribuită Cumpărare directă

Pulpa de porc fara os refrigerata amb punga vid cca 6 kg, PULPA DE PORC FARA OS CONGELATA amb vid cc

Număr anunț
DA33048803
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067,70 RON
Valoare atribuită
1.067,70 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.067,70 RON

din 1.067,70 RON estimat