Atribuită
Cumpărare directă
Detector de fum optic adresabil Fireclass FC460P
- Număr anunț
- DA33049030
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
- Cod CPV
- 31625000-3 · Alarme antiefractie si antiincendiu (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 19.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.