Atribuită Cumpărare directă

TAMPON NAZAL 8 CM SI 10 CM

Număr anunț
DA33050192
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
IMPARI LINE SRL (CUI 16241803)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230 RON
Valoare atribuită
1.230 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.230 RON

din 1.230 RON estimat